ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Diskuze k nabídce: Vychutnejte si krásu boleveckých rybníků ze sedla koně! Jen 299 Kč za hodinovou vyjížďku na koních pro DVA na Ranči Šídlovák v Plzni na Lochotíně. Poznejte krásu lochotínských rybníků a lesů z vyšší perspektivy a ušetřete 47%. Určeno i pro ty, kdo na koni nikdy neseděli:-)

Alena
(před 8 lety)
Dobrý den, uvítala bych slevu na vyjížďku pro jednoho. Neuvažujete o takévé nabídce? Děkuji.
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 8 lety)
Dobrý den, Aleno, podobná nabídka se nepřipravuje. Ale určitě někoho na vyjížďku ve dvou ve svém okolí najdete, je to nezapomenutelný zážitek.
Jitka
(před 8 lety)
Dobry den, je mozne poukaz zakoupit i pro dve 7leté děti? Případně kombinace 1 dospělý + 1 dítě? Dále se chci zeptat jaký je váhový limit, např. muž 95kg? :-) Děkuji
Ranč Šídlovák
(před 8 lety)
Dobrý den Jitko, poukaz lze zakoupit pro dvě sedmileté děti i případně kombinace dospělý a jedno dítě. Vahový limit je tak do těch 100 kg.
Zdenka
(před 8 lety)
Dobrý den, to je škoda, že není nabídka pro jednotlivce, taky bych ji využila. Nechce se mi někoho shánět....
Alena
(před 8 lety)
Je to škoda, že není nabídka pro jednotlivce. Minulá akce byla taky pro dva. My jsme byli tři, takže dva jeli na voucher, třetí musel zaplatit plnou cenu.
Barbora
(před 8 lety)
Nabídka je super, ale bohužel jsem také jen jednotlivec. No kdyby někdo z Vás, Zdenko nebo Aleno, nechtěl shánět někoho do dvojice, ráda se přidám..
Evelína
(před 8 lety)
Dobrý den, moc tomu nerozumím jízda pro dva na dvou koních nebo pouze na jednom?
Jitka
(před 8 lety)
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda by šlo po domluvě domluvit třeba do konce dubna. ráda bych ho dala dceři k narozeninám, ale má je na zač. dubna. Dále je hodinová vyjíďka vhodná pro pětileté dítě? děkuji Jitka
Ranč Šídlovák
(před 8 lety)
Dobrý den paní Evelíno,samozřejmě se jede na dvou koní.
Ranč Šídlovák
(před 8 lety)
Dobrý den pani Jitko,vyjižďka je vhodná i pro pětileté dítě. Děti na koních vodíme. Když tak mi zavolejte na čislo 731 111 204 ať se můžem domluvit.
Vladimíra
(před 8 lety)
Dobrý den, chtěla bych vyjet s 5. letým dítětem. Jejího koně povedete a já pojedu sama?
Ranč Šídlovák
(před 8 lety)
Dobrý den paní Vladimíro, Koníka s dítětem samozřejmě povedeme. Vám řekneme instrukce jak se koník řídí a pokuď se nebudete bát....můžete zkusit jet sama.
Marcela
(před 8 lety)
Dobrý den, nešlo by využít voucher na 2 vyjížďky pro jednotlivce? Myslím, že by si to pak koupilo více lidí včetně mě.
Ranč Šídlovák
(před 8 lety)
Dobrý den paní Marcelo,bohužel takhle se využit vocher nedá.
Ranč Šídlovák
(před 8 lety)
Dobrý den nic Vám nebrání v tom zakoupit si náš vocher - ve stávajícím provedení a vychutnat si vyjíždku krásnou přírodou úplně sama. To že je vocher pro dva neznamená, že za každou cenu musíte na vyjíždku přijít ve dvojici. Cena vocheru zůstane taková jaká je.
Ranč Šídlovák
(před 8 lety)
Vyjíždky pod cenou si opravdu dovolit nemůžeme - kůň je zvíře a je třeba ho pravidelně krmit, odčervovat, očkovat a provádět úpravu kopyt, pokud byste nám zařídila výše uvedené služby zcela zdarma, není problém Vás pak zadarmo povozit! S pozdravem Ája Ranč Šídlovák
Alena
(před 8 lety)
Koupit voucher pro dva a jet na něj jeden, tak to je blbost, protože je to dražší než koupit plnou cenu bez voucheru.
Ranč Šídlovák
(před 8 lety)
Bohužel nemůžeme jít s vyjíždkama zcela pod cenu, jak jsem již uvedla, provoz koní něco stojí a vyjíždku za 140,- kč na hodinu Vám dnes nikdo nenabídne. Můžete si na ranči zaplatit půlhodinovou vyjíždku do přírody za 150,- S pozdravem Ája Ranč Šídlovák
Marcela
(před 8 lety)
Milá Ájo, Vaše komentáře typu pokud byste nám zařídila služby zdarma, není problém Vás zadarmo povozit... jsou mírně řečeno neprofesionální. Kdo si pořídí koně, musí počítat s tím, že ho to něco bude stát a je jen na něm, zda-li nechá koně na sebe vydělávat.
Ranč Šídlovák
(před 8 lety)
Milá Marcelo, nikdo Vás nenutí využívat našich služeb, samozřejmně naše koníky uživíme i bez Vás. Ale pokud zde čtu takové komentáře, že by někdo chtěl rozdělit vocher na dvě samostatné vyjíždky, tak mě to opravdu dopaluje! Lidská vypočítavost nezná mezí. Pokud se Vás osobně moje komentáře nějak dotkly, tak se moc omlouvám. S pozdravem neprofesionální a koněmilující Ája :-)
Marcela
(před 8 lety)
Dopálená Ájo, pouze mě zajímalo, zda-li jde využít voucher na 2x. Nebyl v tom žádný vypočítavý záměr. Stačilo slušně odpovědět, že to možné není. S pozdravem vypočítavá Marcela
Jana
(před 8 lety)
Ajo,zamyslete se nad svými komentáři,poškozujete jimi pověst ranče.Paní Marcela se pouze slušně zeptala,zda je možné vyjíždku rozdělit na dvě hodinové,v tom nevidím nic vypočítavého,stačilo slušně odpovědět ano nebo ne.Sama už jsem několikrát možnost vyjíždky u vás na ranči využila a byla jsem spokojená,ale pokud bych si toto přečetla předem,hodně bych se rozmýšlela.
Ranč Šídlovák
(před 8 lety)
Ještě jednou se všem moc omlouvám!!! Poškozovat ranč není mým úmyslem - je to můj druhý domov. Chtěla jsem jen objasnit situaci, proč nelze vocher dělit na dvě samostatné vyjíždky. Neberte to z mé strany jako neslušnost nebo neprofesionálnost, berte to jako upřímnost, které je v dnešní době přetvářek a honbou za ziskem hodně málo :-) Ája
Zdeňka
(před 8 lety)
Přece je jedno, jestli jedou 2 koně najednou nebo jeden dvakrát. Pro Ranč je to stejný finanční přínos a koním je jedno, jestli jedou ve stejnou hodinu nebo ne, stejně čekají v ohradě.
Marci Ranč Šídlovák
(před 8 lety)
Dobrý den, chápu,že se nepochybujete kolem koní a proto nevíte,co vše to obnáší..Nebudu Vám to tady vypisovat,stejně by to nikoho nezajímalo. My to vše hlavně děláme z lásky ke koním....ale i přesto všechno potřebujeme nějaky finanční obnost,aby se naši čtyřnohý svěřenci měli dobře (krmeni,veterina,kováni atd.).
Marci Ranč Šídlovák
(před 8 lety)
Proto jsme vyhledali tuhle akci a vyjížďky pro dva jsme zlevnili skoro o polovinu. Což myslím,že neni špatná cena. Mohla jsem si to dovolit,protože jezdce či průvodce platím od hodiny... Kdybych,ale z hodinové vyjížďky udělala dvouhodinovou,tak by cena už byla někde jinde....vyšší. A věřte,že kůň je zvíře velmi vnímavé a neni jim jedno jestli stojí v ohradě anebo jsou na vyjiždce. Je to stádové zvíře a radši jsou pohromadě....:-)
Ája Ranč Šídlovák
(před 8 lety)
Na základě výše uvedených komentářů jsem došla k názoru, že nemá cenu objasňovat cenu a délku vyjíždky, už vůbec ne potřeby koní a nás pečovatelů a provozovatele. Pařez zůstane pařezem...... vocher je pro dva na hodinu za stávající cenu a s definitivní platností se na tom nic nezmění! Pokud se rozhodnete využít našich služeb, čeká Vás opravdu jedinečný zážitek v přírodě a všichni se na Vás moc těšíme!
Martina
(před 8 lety)
Voucher jsem koupila při minulé akci a byla jsem dost zklamaná. Vyjížďka je vhodná pro nejezdce a děti. Koně se sotva šinou-což zaručí bbezpečnost dětem :-) Rozcválat a udržet koně ve cvalu byl skoro nadlidský výkon, ale to prý bylo proto, že koníci jsou unaveni z celodeního vožení dětí - a to jsme tam byly kolem poledne. Podle mě máte koně pouze na výdělek. O lásce se snad ani mluvit nedá. Bohužel:-( koníků je mi moc líto.
Lukáš
(před 8 lety)
Dobrý den, chci Vám moc poděkovat za jízdu na Vašem koni (Dixí). Byl to opravdu velký zážitek a personál byl překvapivě milý a ochotný. Zvláštní poděkování patří také instruktorce Áje, která byla po celou dobu moc fajn a která mě celou jízdou prováděla.. Na základě spokojenosti z mé strany bych si chtěl prosím domluvit další vyjížďku.
Jirka
(před 8 lety)
Tato doskuze mi jakožto majitele koní docela zaujala a i rozesmála. Co se týká Ranče Šídlovák, nemohu vytknout ani jedinou chybičku. Párkrát jsem již na ranči byl a měl tu čest i svézt se na koních. A prozhodně líní nejsou... Koně jsou jenom zvířata a to si spoustu lidí neuvědomuje. Mají své nálady stejně jako lidé a stejně se tak dokáží i chovat.
Ája Ranč Šídlovák
(před 8 lety)
Děkuji Jirko, trefně řečeno kůň není stroj. A naši koně navíc neradi cválají s nejezdcema, kteří se bojí - kůň totiž velmi rychle odhadne jezdce - a pokud je tam z jezdcovi strany strach a nejistota tak například naši konící se radši srží zpátky.
Rafan
(před 8 lety)
Milá Martino...jestli nejde rozcválat a udržet kůň ve cvalu je spíš asi problém v jezdci a né v koni....Buďte tak laskává a nemelte něco o lásce ke koním,neznám ranč kde se o koně starají líp...jak řekla Aja ,,pařez zůstane pařezem.......
Ája Ranč Šídlovák
(před 8 lety)
A co se lásky ke koním týče, pokud bychom je, milá Martino měli pouze na výdělek jak vy říkáte, tak nevím jestli bychom dali 100 000,- za operaci kobylky u níž šance na přežitít byla méně než padesáti procentní!!! To je láska ke koni - to, že si můžem říct, DALI JSME KONI ŠANCI!
Jirka
(před 8 lety)
Pro Martinu: Soudit někoho je snadné, když neví co zažil... Dlužíte dle mého názoru Marci omluvu... Když jí v září onemocněla kobylka Doubí a ona s ní trávila 3 dny a tři noci bez jedinného odpočinku a spánku, když jí doktor dával 20% že se kobylka uzdraví a ona přesto nepřestávala doufat.....
Jirka
(před 8 lety)
....Nakonec se muselo rozhodnout mezi operací v Německu a uspáním... I v tuto chvíli se Marci rozhodla pro operaci... Bohužel 3 dny po operaci Doubí podlehla... Operace jí vyšla na 100.000,-... Takže pokud chcete tvrdit, že mají koně jen pro prachy, tak se nad tím teď zamyslete...
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 8 lety)
Martino, Váš příspěvek byl velice nevhodný a byl odstraněn, do této diskuze už prosím nepište, Vaše další nevhodné reakce budou ihned mazány.
Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu a vyjářit tak svůj názor na nabídku, učiňte tak prosím na naší stránce na Facebooku nebo nám zašlete email na adresu info@chcislevuzadarmo.cz