ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Diskuze k nabídce: Výplně vrásek a zpevnění pleti obličeje, krku a dekoltu – Fill Time - nejnovější technologií Filorga CRYOLIFT. Moderní metoda omlazení, které doplní chybějící kyselinu hyaluronovou, kolagen, elastin a DNA. Nyní jen za 950 Kč (místo 2 750 Kč). V prodeji také jako vánoční voucher!

mirka
(před 9 lety)
Dobrý den, jen se chci pro jistotu ujistit, že se v tomto případě nejedná o žádné vpichy pod kůži.
Renata Zoubková
(před 9 lety)
Dobrý den,kolik ošetření je třeba na hlubší vrásky a jakou dobu přetrvává výsledek ošetření?Děkuji.Renata
Dr. Petr Hora
(před 9 lety)
Pro Mirku: Mirko, děkujeme Vám za dotaz. Nejedná se o vpichy. Tato metoda využívá transdermálního přenosu nanočástic obsahující účinné látky neboli umožňuje přechod účinných molekul bez poškození kůže. Těšíme se na Vaši návštěvu. Za tým Medical Beauty Dr. Hora.
Dr. Petr Hora
(před 9 lety)
Pro Renatu: Děkujeme za Váš zájem o novou metodu. Jednotlivé hlubší vrásky je možné vyřešit dermální výplní kyselinou hyaluronovou. Plošné omlazení s odstraněním vrásek zajistí hydrolifting - kombinace kyseliny hyaluronové a polyrevitalizačního koktejlu. Dlouhodobé udržení výsledků pak zajistí Fill Time každých 6 týdnů. Zdraví Dr. Hora.
Petra
(před 9 lety)
Dobrý den, bylo by možné zaplatit proceduru u vás v salonu nebo musím uhradit platbu jen přes slevový portál? A máte ještě nějaké volné termíny do konce roku? Děkuji
Dr. Petr Hora
(před 9 lety)
Petro, děkujeme Vám za dotaz. Nabízenou proceduru je možné zaplatit jen přes slevový portál. Na aktuální volný termín se, prosím, informujte na recepci Kliniky Medical Beauty, telefon 728 007 007. Děkuji, zdraví dr. Hora.
Lucie
(před 9 lety)
Dobrý den, velice mě zaujala tato nová metoda, avšak trpím na rozšířené žilky v obličeji a metody typu peeling, chemický peeling a další mi nejsou doporučovány kvůli zhoršení stavu. Jak je to s touto metodou? Děkuji.
Dr. Petr Hora
(před 9 lety)
Lucie, děkujeme Vám za dotaz. Rozšířené žilky v obličeji nejsou kontraindikací pro Fill-Time. Nejvhodnější postup pro Vás je možné určit při Vaší návštěvě Kliniky Medical Beauty Plzeň. Zdraví a na Vaši návštěvu se těší Dr. Petr Hora.
Karolína
(před 9 lety)
Dobrý večer, je možné kombinovat Vaši novou metodu s dermální výplní kyselinou hyaluronovou ? Konkrétně - ráda bych si nechala zvětšit rty a odstranit vrásky mezi nosem a pusou. Případně vrásky na čele. Díky. Karol.
Dr. Petr Hora
(před 9 lety)
Děkujeme Vám Karolíno za dotaz. Injekční výplně vrásek nebo zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou nová metoda Fill - Time velmi vhodně doplňuje a efekt zesiluje. Podobně je tomu i na čele, kde je po vyšetření volena aplikace botulotoxinu, výplní kyselinou hyaluronovou nebo i kombinace. Nejvhodnější postup omlazení Vašeho obličeje je možné stanovit po Vaší návštěvě u nás. S pozdravem Dr. Hora.
Naďa
(před 9 lety)
Hezký večer, provádíte také aplikaci dermálních výplní ? A botulotoxinu ? Ráda bych navštívila pracoviště, kde by mi poskytli komplexní péči. Děkuji Vám. N.
Dr. Petr Hora
(před 9 lety)
Děkujeme za dotaz. Ano, lékaři Kliniky Medical Beauty provádějí injekční aplikace výplní vrásek kyselinou hyaluronovou, mezoterapie a botulotoxinu. Vzhledem k tomu, že Klinika je referenčním pracovištěm Laboratoires FILORGA pro ČR/SR, podstupují naši specialisté pravidelné stáže v Paříži. V Medical Beauty se tak můžete setkat s nejnovějšími postupy, které preferují Vámi zmíněnou komplexnost. S pozdravem Dr. Hora.
Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu a vyjářit tak svůj názor na nabídku, učiňte tak prosím na naší stránce na Facebooku nebo nám zašlete email na adresu info@chcislevuzadarmo.cz