ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Diskuze k nabídce: Jen 399 Kč za stylové samolepky na zeď ve velikosti XXL včetně poštovného. Dejte svému domovu novou tvář nebo potěšte své blízké - uděláte radost designovým dárkem a ještě ušetříte 50%. Výběr ze sedmi vzorů.

Ivan Kirchner
(před 8 lety)
Jaké jsou rozměry těchto samolepek? Díky
Martina Pavlíková
(před 8 lety)
Dobrý den, všechny samolepky jsou na archu o rozměru 47 x 140 cm. Kromě vzoru 04 jsou všechny určené k rozstřihání a nalepení podle fantazie. Takže na zdi pak podle rozmístění můžete mít dekoraci velkou třeba přes 2 m.
jana
(před 8 lety)
Jsou i v jiných barvách,,,nebo jen černobílé?
Martina Pavlíková
(před 8 lety)
Dobrý den, v nabídce je jen černé nebo bílé provedení. U každého vzoru si můžete tedy vybrat z těchto dvou variant.
Simona
(před 8 lety)
Dobrý den, trošku mě zaráží to vystřihování samolepek, zvlášť u některých motivů mi to přijde náročné, myslela jsem, že se samolepky sloupnou, jak je to tedy?
ANDREA PLESKAČOVÁ
(před 8 lety)
Dobrý den.Chci se zeptat zdali se jedná pouze o jeden arch velikosti 47x140cm.Děkuji za odpověd
Martina Pavlíková
(před 8 lety)
Pro Simona: Samolepka se skládá ze tří vrstev. Podkladového papíru, samotné samolepky a přenosové folie. Samolepka jako jednotlivé vzory jsou již z folie vyřezány, takže je můžete nalepit rovnou na zeď. Rozstřiháním samolepky je myšleno oddělení celého archu na jednotlivé menší segmenty, které pak lepíte dle fantazie. Rozstřihání samolepky na jednotlivé segmenty trvá cca 5 - 10 min a její lepení podle zručnosti od 10 min.
Martina Pavlíková
(před 8 lety)
Pro: ANDREA PLESKAČOVÁ Ano, v nabídce je za 399,- ve slevě 1 kus - arch o velikosti 47x140 cm. Na obrázcích je to pruh vlevo u každého obrázku.
Daniela.S.
(před 8 lety)
Dobrý den,chtěla bych se zeptat na výšku největší kytky u Lučního kvítí a na velikost největšího dílu u samolepky Čtverce.Děkuji za odpověď.
Martina Pavlíková
(před 8 lety)
Pro: Daniela.S.:Výška největší kytky se stonkem je 755 mm a kytky bez stonku 306 mm, Velikost největšího čtverce 240 mm x 240 mm.
Petra V.
(před 8 lety)
Dobrý den, zasíláte také poštou? Děkuji za odpověď
Martina Pavlíková
(před 8 lety)
Pro: Petra V.: Samolepky budou odeslány jen Českou poštou, poštovné je již zahrnuto v ceně voucheru, takže ho již nemusíte doplácet.
Světlana
(před 8 lety)
Dobrý den,chtěla bych se zeptat...koupila jsem si tu slevu,poslala peníze,ale nebyla možnost si vybrat konkrétní samolepku,jenom jsem zadala množství,ale jakou chci samolepku mi to neukázalo,ani v jakém provedení jestli v bílé nebo černé barvě,voucher mi ještě nepřišel.kam a kdy to mám zadat?Děkuji za odpověď.
Martina Pavlíková
(před 8 lety)
Pro Světlana: Až vám systém vygeneruje voucher, jeho číslo a kontrolní kód mi prosím zašlete v e-mailu, kam také uveďte kód vzoru a vybranou barvu. Dále prosím připište adresu, kam samolepku budete chtít zaslat.
světlana
(před 8 lety)
Dobrý večer ano děkuji za info,voucher už mi dorazil,kdy mohu objednat,je tam psáno platnost od 29.11.takže až v úterý nebo mohu už teď?Musím voucher vytisknout?Děkuji Světlana.
Martina Pavlíková
(před 8 lety)
Pro Světlana:Objednávat samolepky můžete již nyní, stačí když mi na uvedený e-mail zašlete kód a číslo voucheru a kód a výběr barvy vzoru, spolu s adresou kam budete chtít samolepku zaslat, zařadím vás mezi ostatní objednávky. Ty budu vyřizovat od 29.11.
Kateřina K.
(před 8 lety)
Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, zda je možné samolepky použít na umakartové jádro do koupelny.Děkuji.Kateřina K.
Martina Pavlíková
(před 8 lety)
Pro Kateřina K.: Pokud není povrch jádra mastný, nebo nějak chemicky znečištěný, samolepka použita být může. Základním předpokladem je samozřejmě rovný povch.
Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu a vyjářit tak svůj názor na nabídku, učiňte tak prosím na naší stránce na Facebooku nebo nám zašlete email na adresu info@chcislevuzadarmo.cz