ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Diskuze k nabídce: Jen 965 Kč za hit letošního roku - ofinu Clip In. Změňte image za pár sekund bez použití nůžek nebo jiného zásahu do Vašich vlasů. Poštovné zdarma! Doručení do Vánoc!

Gabca
(před 9 lety)
Prijde mi to jako sleva-nesleva. Za tretinovou cenu se na koupit zcela bezne...
Vlasy-cz.cz
(před 9 lety)
Dobry den děkuji za dotaz - tohle je sleva regulérní. Jedná se o kvalitní značkové vlasy. Jinak opravdu nevím za kolik se kde co dá koupit jinde - nespecializujeme se na čínské vlasy za třetinové ceny - které Vám vydrží tak 14dní max měsíc než budou v koši. (takových zklamaných zákaznic je spousty) Je tedy jen na zákaznicích zda zvolí kvalitu za dobrou cenu nebo ne.
Lucie
(před 9 lety)
Dobrý den, souhlasím s vlasy-cz.cz Nejsou vlasy jako vlasy....já koupila vlásky na aukru a mohla jsem je opravdu za měsíc vyhodit.Lákala mě nízká cena,jenže potom sem pochopila ,že jde o čínské vlasy,jelikož kvalita byla mizerná.Dnes už vím,že si radši připlatím a budu mít kvalitní vlasy.Ať už jde o prodloužení nebo o ofinu. Mimo to...takhle akce mi přijde velmi zajímavá a lákavá..:)
Radka
(před 9 lety)
Dobrý den,mám blond melírované vlasy ,jakou barvu ofiny by jste mi doporučili?děkuji
Vlasy-cz.cz
(před 9 lety)
Dobry den Luci máte naprostou pravdu a je vidět že již jste skoro znalec:-) Nejste jediná kdo se takto spálil s vlasy - týdně potkáváme takových zákaznic plno. Bohužel se to stává poměrně často kdy nesolidní prodejci vydělávají na neznalosti zákaznic místo, aby jim pomohly koupit si vlasy dle jejich přání a hlavně jim vysvětlit všechny rozdíly.
Vlasy-cz.cz
(před 9 lety)
Dobrý den děkujeme za dotaz. Raduš: Blond melír je vždycky trošku problém, ale dá se to jednoduše vyřešit zákaznice si v takovém případě vezmou vždy odstín platinová Blond nebo jinou blond a u kadeřnice si ofinku nechají dobarvit do odstínu svých vlasů.
Inka
(před 9 lety)
Dobrý den, mám dlouhé vlasy a používám barvu tmavá višeň, nebo mahagon, teda jsou to barvy spíše do tmavě červena, jakou barvu ofiny by jste mi doporučili, popřípadě dá se ofina obarvit spolu s vlasy a jestli se tím ofina nezničí? děkuji
Vlasy-cz.cz
(před 9 lety)
Dobrý den,děkujme za dotaz.Ve Vašem případě doporučuji si koupit odstín ofiny jaké máte odrosty-odstín odrostlých vlasů a pak tuto ofinku nabarvit barvou jakou používáte. Po barvení na ofinu dejte alespoň na 30 minut masku nebo kondicionér.Takové obarvení jí nijak neublíží.
Kam
(před 9 lety)
Dobrý den, mám hnědé vlasy, které si barvím barvou na 24 umytí na černo - černá klasická bez odlesků do modra.. chci se zeptat, zda by tedy pro mě byla lepší barva hnědo-černá a nebo přímo černá (je černá ofina klasicky černá nebo studená s odlesky do modra)?? Děkuji
Vlasy-cz.cz
(před 9 lety)
Dobrý den Kam: ofina černá není s odlesky do modra. Ale pokud máte obavy aby Vám seděla vemte si odstín černo-hnědá a popř si na něj dáte ten černý šampon jaký používáte tím budete mít 100% jistotu správného odstínu.
petra
(před 9 lety)
Dobry den, jak ty Vase kvalitni znackove vlasy vyrabite? Dekuji za odpoved.
Vlasy-cz.cz
(před 9 lety)
Dobry den Petruš: my vlasy nevyrábíme vlasy se stříhají lidem :-) Ofina je distribuce z Anglie- značka HairStar.
Michaela
(před 9 lety)
Dobrý den, věřím, že prodáváte kvalitní vlasy, už delší dobu uvažuji nad tím, že si ofinku pořídím, ale nevím, jestli by se k mému obličeji vůbec hodila a slušela mi, nikdy jsem ofinu nenosila. Je možné ji vyzkoušet a případně vrátit zpět do 14ti dní?
Vlasy-cz.cz
(před 9 lety)
Dobrý den děkuji za dotaz Míšo: děkuji za důvěru a určitě to takto jde.
Alice
(před 9 lety)
Já jsem si Ofinu zde koupila a jsem velmi spokojená.Nevidím v kvalitně žádný problém a určitě prodejce doporučuji.
Andrea
(před 9 lety)
Dobrý deň, chcem si objednať túto ofinu. Akým spôsobom mi tovar dodáte na Slovensko?
Vlasy-cz.cz
(před 9 lety)
Dobrý den Andrej: klasicky přes českou a slovenskou poštu.
Iva
(před 9 lety)
Dobrý večer, nevím co se děje , ale před 6 dny jste mi psali že mě odesíláte, a stále mi nic nepřišlo ..ID 211110064. Na poště nic nemám.
Vlasy-cz.cz
(před 9 lety)
Dobry den Ivo: tyto záležitosti je nutno řešit na našem emailu né na slevové akci. Každopádně odeslána jste byla, zítra najdu podací číslo a napíšu Vám jej na email.
Jana
(před 9 lety)
Dobrý den, mám blond vlasy, ale sama neumím posoudit jaký odstín by byl nejblíže. Nedá se někde osobně vybrat? Např. jestli někde v Praze není prodejna. Děkuji Jana
Vlasy-cz.cz
(před 9 lety)
Dobry den Jani bohužel žadnou prodejnu v Praze nemáme. Můžete nám zaslat na email foto vašich vlasů a zkusíme odstín napasovat.
Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu a vyjářit tak svůj názor na nabídku, učiňte tak prosím na naší stránce na Facebooku nebo nám zašlete email na adresu info@chcislevuzadarmo.cz