ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Diskuze k nabídce: Jen 198 Kč za Gyro Bowl - kouzelnou misku pro děti, která se nevysype ani nevylije, ať s ní otáčíte nebo překlápíte sebevíc:-) Je praktická, ale i zábavná, a navíc s 58% slevou!

Lenka Šťastná
(před 9 lety)
Je prosím možný osobní odběr?
Pavla
(před 9 lety)
chci se zeptat, zda tato miska má atestaci. Děkuji
AM Darky
(před 9 lety)
Osobní odběr je možný po telefonické domluvě.
Monika
(před 9 lety)
Z čeho je prosím tato miska vyrobená?Je bezpečná pro děti, tzn. má atestaci?
jarka
(před 9 lety)
Můj dotaz je totožný s předchozími - má miska atestaci a je možný osob.odběr? Díky
Ela
(před 9 lety)
Taky bych se ráda zeptala, zda má miska atestaci. Snad někdo odpoví, protože očividně na tohle se odpovídat nikomu moc nechce :-)
Dan
(před 9 lety)
Evidentne ma miska atestaci Made in China ;)
Lída
(před 9 lety)
Taktéž by mě zajímalo, jestli má miska atestaci. Budete tak laskavi a odpovíte ? ? ?
Petra
(před 9 lety)
Dobrý den, je miska bezpečná pro malé děti?
Petra
(před 9 lety)
výborně a komentáře se tu mažou :)
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 9 lety)
Petro, diskuze je moderovaná a příspěvky, které do diskuzního fóra nepatří, jsou samozřejmě odstraňovány. Výkřiky typu toto můžete koupit i jinde za podobnou cenu apod. zde nebudou tolerovány. Nabídka od našeho partnera je jasně daná, doporučujeme si cenu ověřit na cenových srovnávačích, kde zjistíte, že se jedná o velmi zajímavou nabídku. Pokud Vás nabídka nezaujala, jednoduše si voucher nekupujte.
Petra
(před 9 lety)
ok, tak proč nikdo neodpoví na otázku atestace!!!
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 9 lety)
Petro, toto je otázka na partnera akce, doufáme, že se zde reakce ještě dnes objeví. Na druhou stranu - pokud si v obchodě koupíte misku, zajímá Vás, zda má atestaci?
Petra
(před 9 lety)
pokud je to pro mé dítě, tak ano. Myslím, že i vás by zajímalo, zda je výrobek zdravotně nezávadný, pokud by byl pro Vašeho potomka!
Petra
(před 9 lety)
první otázka na atestaci byla položena před 3 dny
AM Darky
(před 9 lety)
Dobrý den, předně se omlouvám za reakci na atestace až nyní, nicméně. miska je dovezena do české republiky legálně, prošla řádnou celní kontrolou a pro používání v zemích EU je schválena. Má certifikaci CE/EU a vyrobená je ze zdravotně nezávadného polypropylenu. Z toho materiálu se vyrábí taktéž dětské láhve, nádobí i dudlíky.
Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu a vyjářit tak svůj názor na nabídku, učiňte tak prosím na naší stránce na Facebooku nebo nám zašlete email na adresu info@chcislevuzadarmo.cz