ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Diskuze k nabídce: Nejúčinnější kavitace na trhu s garancí zhubnutí! Jen 749 Kč za bezbolestnou liposukci 3. generace s lymfodrenáží v hodnotě 3500 Kč v LipoFit centrech po celé ČR! Nejrychlejší způsob, jak se zbavit tuku, s výsledky již po první návštěvě! Pokud nezhubnete, vrátíme Vám peníze!

vlada
(před 8 lety)
dobrý den, odstraní se touto kavitací i viscerální tuk?Díky v.
Eva
(před 8 lety)
Dobrý den, mohu podstoupit kavitaci, když mám zavedené nitroděložní tělísko? Děkuji, E.
klára
(před 8 lety)
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda na 1 poukaz je možné ošetřit dvě partie (např. boky a bříško), nebo jen jednu. Děkuji za odpověď.
andy
(před 8 lety)
Dobrý den,jak trvalé jsou výsledky kavitace?Děkuji za odpověď
Věra
(před 8 lety)
Pěkný den, chtěla bych se zeptat zda pomůže jen jedna návštěva a jestli je akce i v Kroměříži
LipoFit pro Vladu
(před 8 lety)
Dobrý den, kavitace je účinná cca 3 - 5 cm pod povrch kůže, útrobní tuk tedy lépe odstraníte pomocí jiné metody. S přáním hezkého dne, Vaše LipoFit centrum.
LipoFit pro Evu
(před 8 lety)
Dobrý den, pokud neobsahuje kovové částice, tak ano. S přáním hezkého dne, Vaše LipoFit centrum.
Pavla
(před 8 lety)
Dobrý večer,chtěla bych se zeptat, zda to doopravdy platí, kdyby to na mě nezabralo, tak že mi vrátíte peníze? Ráda bych si zakoupila 3 kupóny. Předem děkuji za odpověď.
LipoFit pro Pavlu
(před 8 lety)
Dobrý večer, ano, pokud s naší pomocí nezhubnete, tak Vám vrátíme peníze. S přáním hezkého večera, Vaše LipoFit centrum.
Markét
(před 8 lety)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat.. tetovani nevadi, nebo se pletu?
Alexandra
(před 8 lety)
Pozor, objednala jsem si od této společnosti Lipofit jinou službu, zaplatila nemalé peníze a od té doby se mnou nikdo nekomunikuje, telefony na objednávání jsou nedostupné, ať nenaletíte jako já
LipoFit pro Markétu
(před 8 lety)
Dobrý den, u kavitace tetování nevadí. S přáním hezkého dne, Vaše LipoFit centrum.
LipoFit pro Alexandru
(před 8 lety)
Dobrý den Alexandro, omlouváme se, pokud jste měla problém s komunikací, mohu Vás ujistit, že se na Vás jistě brzy dostane řada, kolegyně vyřizují denně maily a telefonáty zákazníků, kteří nás oslovili dříve. Pokud máte s tímto velký problém, kontaktujte přímo mně na telefonu 608 970 081 a prověřím Vaši objednávku. S přáním hezkého dne, Petr Wagner - majitel sítě LipoFit center. Děkuji za pochopení.
Alexandra
(před 8 lety)
Děkuji alespoň za nějakou komunikaci z Vaší strany, jak ale chcete zvládat nával objednaných zákazníků, když už objednávání je problém.
LipoFit pro Alexandru
(před 8 lety)
Na odbavení zákazníků máme 12 měsíců, podle platnosti voucheru. Na komunikaci s nimi, několik dnů. S přáním hezkého dne, Vaše LipoFit centrum.
Markéta
(před 8 lety)
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi liposukcí třetí a čtvrté generace?...děkuji předem za odpověď.
Lucie
(před 8 lety)
Plně souhlasím s Alexandrou, zakoupila jsem ipl celého těla, ale objedant se je nadlidský úkon, sice má voucher platnost 12 měsíců, ale pan majitel si asi neuvědomuje, že během těch 12 měsíců máme právo odchodit si co jsem zaplatili, což v případě ipl znamená měíční pauzy...no uvidíme...
Veronika
(před 8 lety)
Dobrý den, chtěla bych voucher použít ve vámi plánovaném salonu v Ústí nad Labem. Kdy a zda určitě bude studio otevřené? Děkuji Veronika
Veronika
(před 8 lety)
....., ještě jsem zapoměla. Ráda bych voucher (bude jich více) využila do vánoc. Je to časově možné? Děkuji Veronika
LipoFit pro Markétu
(před 8 lety)
Dobrý den, to je zajímavá otázka :-). Rozdíl ale není žádný, je to jen reklamní tah, jelikož liposukce 3.generace je již neatraktivní název. Jde tedy stále o rozbíjení tukových buněk ultrazvukem o frekvenci 39kHz. S přáním hezkého dne, Vaše LipoFit centrum.
LipoFit pro Lucii 1 ze 2
(před 8 lety)
Dobrý den Lucko, chápu Vaše obavy a ještě jednou se omlouvám za komplikace s objednávkou na IPL, musíte uznat, že cena byla velice výhodná, díky čemuž nám zákazníci naprosto přetížili naše komunikační kanály. Mohu Vás jen ujistit, že kolegyně pracují na objednávkách a emailech zákazníků denně od 6 do 22h. Pokud bude problém s platností kuponu kvůli nám, jsme připraveni toto řešit protažením jeho platnosti.
LipoFit pro Lucii 2 ze 2
(před 8 lety)
Naším cílem je spokojený zákazník, který naše služby doporučuje svým přátelům a známým. Ještě jednou opakuji, pokud má někdo velký problém s naší společností, může kontaktovat přímo mě a věřím, že společně nalezneme východisko. S přáním hezkého dne, Petr Wagner - majitel značky LipoFit. Kontakt 608 970 081.
LipoFit pro Veroniku
(před 8 lety)
Dobrý den, zatím nemáme termín pro otevření pobočky v Ústí nad Labem, pravděpodobně bude tato pobočka otevřena do konce tohoto roku. Plánované otevření včas oznámíme na našem webu, pokud chcete voucher uplatnit v této pobočce můžeme Vám prodloužit jeho platnost, aby jste mohla voucher využít až bude pobočka v Ústí nad Labem otevřená. S pozdravem, Vaše LipoFit centrum.
Aleš
(před 8 lety)
Koukám, další fabrika. Proč neprovádíte v rámci kavitace / kryolipolýzy ruční masáž lymfatických uzlin, ale pouze lymfodrenáž, když spolupracujete s doktory a jste školení v nemocnicích, jak píšete? To nevíte, že bez uvolnění filtrů - lymfatických uzlin můžete způsobit lymfatické otoky, protože rozprouděná lymfa se může na neuvolněných uzlinách zastavit?
Jana
(před 8 lety)
Ja mam obdobny problem s objednavkou na IPL.Volala jsem na info spolecnosti Lipofit, tam mi slecna sdelila,ze se mam objednat pres e-mail,coz jsem ucinila v utery a do dneska se mi nikdo neozval ani na mail,ani na telefon.Psala jsem i panu majiteli na e-mail...bez uspechu.Chtela bych se objednat do Plzne....netusim,zda se mi podari zakoupeny voucher za skoro 4 tisicovky uplatnit...zacinam byt zoufala ((
jana
(před 8 lety)
u této firmy jsem si zakoupila voucher na kryolipolýzu a už 14dní se tam nemůžu dovolat!!!Nedá se objednat!!!ani na maily neodpovídají a na tel.č.nevolají zpět,když to neberou a nebo jsou nedostupní. Nezbylo mi než zažádat CHCISLEVU o vrácení peněz.Nemám již důvěru.
Jana1
(před 8 lety)
a sakra,to abych se taky začala hlásit o peníze zpět ((
Andy
(před 8 lety)
Dobrý den,je možné kombinovat ošetření KAVITACE a KRYOLIPOLÝZY??? Nemohu se rozhodnout co je vhodnější,nebo kvallitnější..poradíte mi?
Veronika
(před 8 lety)
Dobrý den, taky bych ráda věděla, jestli raději zvolit KAVITACI nebo KRYOLIPOLÝZU! Co je účinější????
LipoFit pro Aleše
(před 8 lety)
Dobrý večer Aleši, jak jste přišel na to, že neprovádíme před ošetřením odblokování lymfatických uzlin? Toto odblokování je u nás samozřejmostí a můžeme Vás ujistit, že nikdo z našich klientů neměl žádné otoky způsobené ucpanou lymfou. Nejsme továrna, naším cílem je spokojený a zdravý zákazník. Můžete se sám přesvědčit v jednom z našich LipoFit center. S přáním hezkého večera, Vaše LipoFit.
LipoFit pro JANU a OSTATNÍ (1)
(před 8 lety)
Dobrý večer Jano, není možné, abyste se 14 dní nedovolala, naše operátorky pracují denně od 8 do 18 hod a i déle, chápeme, že kvůli velkému náporu klientů je možné, že se několik hodin (ve špičce) nedovoláte. Pokud tomu ale bylo opravdu tak, tak se Vám velmi omlouváme, klientům s takovými problémy, kterých je minimum, dáváme jako omluvu některou z našich služeb zdarma.
LipoFit pro JANU a OSTATNÍ (2)
(před 8 lety)
Nicméně, o dva příspěvky nad Vámi máte kontakt na majitele firmy, na kterého můžete směřovat Vaše připomínky, doposud mu nebyla sdělena žádná stížnost, proto znovu opakujeme, POKUD MÁ KDOKOLI O ČEMKOLI POCHYBNOSTI, PROSÍM, KONTAKTUJETE P.WAGNERA, MAJITELE ZNAČKY LIPOFIT NA ČÍSLE 608970081.
LipoFit pro JANU a OSTATNÍ (3)
(před 8 lety)
Ohledně objednání na IPL, jsme již několikrát výslovně každému kdo volal a následně pak psal e-mail sdělili, že mu bude odpovězeno do 14 dnů. Také bylo řečeno, že platnost voucheru bude o tuto dobu čekání každému zákazníkovi prodloužena.
LipoFit pro JANU a OSTATNÍ (4)
(před 8 lety)
Platnost voucheru na IPL je rok, což je vzhledem k velmi nízké cenně, docela dloudá doba na to, aby klient mohl neomemezeně podstupovat IPL depilace. Myslíme si, že doba přičtená navíc k celkové platnosti voucheru za dobu čekání, je dostatečná kompenzace a omluva z naší strany. S pozdravem a přáním hezkého večera, Vaše LipoFit centrum.
LipoFit pro Andy
(před 8 lety)
Dobrý večer Andy, samozřejmě, že se dá kombinovat kryolipolýza a kavitace zároveň, dojde tak k viditelným výsledkům ihned díky kavitaci a zároveň k trvalým výsledkům díky kryolipolýze v průběhu dvou měsíců. Je potřeba ale dodržovat lékaři doporučené rozestupy mezi ošetřeními, na kterých se domluvíte osobně po konzultaci s naším odborně proškoleným personálem. Děkujeme za Váš zájem, s přáním hezkého večera, Vaše LipoFit.
Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu a vyjářit tak svůj názor na nabídku, učiňte tak prosím na naší stránce na Facebooku nebo nám zašlete email na adresu info@chcislevuzadarmo.cz