ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Diskuze k nabídce: Jen 99 Kč za 14ks detoxikačních náplastí s CE certifikací. Zbavte tělo škodlivin a toxinů! Náplasti zlepšují imunitní systém, krevní oběh, zmírňují bolest svalů, kloubů a mají mnoho dalších pozitivních účinků na organismus.

Martina
(před 9 lety)
Dobrý den, když si zakoupím troje balení, budu platit pouze jedno poštovné? Za odpověď předem děkuji
Adéla Šmídová
(před 9 lety)
Dobrý den, ano budete platit pouze jedno poštovné za celou objednávku. krásný den
Leni
(před 9 lety)
Pěný de, je možno si náplasti vyzvednout osobně, jsem z Opavy. Děkuji. L
Adéla Šmídová
(před 9 lety)
Dobrý den, tato možnost samozřejmě není problém a je možné si náplasti vyzvednout v našem prodejním skladě ve Frenštátě pod Radhoštěm. přeji pěkný den
sandra
(před 9 lety)
Dobrý den, nechtěně jsem při platbě bankovním převodem nevyplnila kolonku předčíslí účtu. Je to velký problem?
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 9 lety)
Dobrý den, Sandro, platba dorazí i bez zadaného předčíslí. Pokud by Vám voucher během dvou dnů nedorazil, dejte nám prosím vědět. Děkujeme.
Šárka
(před 9 lety)
Dobrý den, mohou tyto náplasti používat i děti? Mám dvě holčičky 8 a 11 let. Děkuji
Jana
(před 9 lety)
Dobrý den, může tyto náplasti používat i žena staršího věku, která má jen jednu ledvinu a trpí diabetes? Děuji.
Lucie
(před 9 lety)
dobrý den, jak dlouho a jak často by se měla detoxikační kůra provádět?
Adéla Šmídová
(před 9 lety)
Dobrý den Šárko, ano, děti mohou tyto náplasti užívat již od věku 3 let.
Adéla Šmídová
(před 9 lety)
Dobrý den Jano, tuto otázku bych raději polořil Vašemu ošetřujícímu lékaři, ketý zný přesně Vaši diagnózu.
Adéla Šmídová
(před 9 lety)
Dobrý den Lucie, obecně platí, že pro komletní detoxikacni by měly být náplasti používány nejprvé 14 dnu v kuse a potom vždy jednou měsíčně po týdnu. Vše je ale dost individuální a je nejlepší sledovat změnu zabarvení náplastí po ránu. Náplasti by měly být na chodidlech cca 8 hodin.
Maruška
(před 9 lety)
Dobrý den, mohla bych si náplastě vyzvednout v Chmutově? Děkuji.
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 9 lety)
Dobrý den, Maruško, osobní vyzvednutí je možné v prodejním skladě ve Frenštátě pod Radhoštěm, což máte z Chomutova trochu z ruky. Využijte tedy výhodného zaslání Českou poštou kamkoli po ČR jen za 49 Kč.
Jana
(před 9 lety)
Dobrý den,takže chápu dobře, že mám přes účet zaplatit 148kč (99+49 kč poštovné) ? A ještě jedna otázka,zde píšete,že mohou náplasti používat děti od 3 let,ale v podrobnostech u nabídky od 6 let,odkdy je tedy mohou používat? Moc děkuji za odpovědi :-) .
Simona
(před 9 lety)
Dobrý den, moje sestra pracuje ve třísměnném provozu, jaký efekt budou mít náplasti, pokud po nočních směnách, které se nepravidelně prolínají jednotlivými týdny a spí po nich minimálně , ROZHODNĚ NE OSM HODIN !! Děkuji :-))
Adéla Šmídová
(před 9 lety)
Dobrý den Jano, je to trošku jinak. 99,- platíte aslewvovému portálu a 49,- platíte na účet eshopu až po objednávce náplastí dle instrukcí a patřičným VS dle objednávky. Co se týká minimálního věku dítěte, tak tento není nijak omezen, ale obecně se bere jako minimum 3 roky. Nejlépe položit tuto otázku i Vašemu pediatrovi. přeji krásný den
Adéla Šmídová
(před 9 lety)
Dobrý den, Simono, účinnost náplastí bude úměrně nižší počtu skutečně užívaných hodin. Nepravidelné užívání nevadí, ale doba po kterou by měly být náplasti nalepeny je skutečně podstatná.
Markéta Koubová
(před 9 lety)
Dobré ráno,znamená to,že převedu na váš účet částku 99,-vy mi majlem poitvrdíte příjem a následně mi zásilku pošlete? Díky...
Adéla Šmídová
(před 9 lety)
Dobrý den, částku 99,- uhradíte na účet Chcislevuzadarmo.cz, následně obdržíte slevový kupón a provedete objednávku v eshopu www.detoxikacninaplasti.shop5.cz. Poté dle instrukcí uhradíte 49,- za poštovné a následně Vám bude zásilka odeslána. přeji pěkný den
Marcela
(před 9 lety)
Dobrý den, ráda bych se zeptala zda máte nějaké pozitivní ohlasy, že měly náplasti vliv na otěhotnění, děkuji!
Dana Zouzalová
(před 9 lety)
Dobrý den, ráda bych si vyzvedla detox. náplasti ve Frenštátě, pošle mi , prosím adresu prodejního skladu děkuji
Jarek
(před 9 lety)
Dobrý den. Mohou se náplasti používat i přes den (mimo spánek) nebo případně prodloužit jejich nošení ve dne při kratším spánku? Děkuji.
Adéla Šmídová
(před 9 lety)
Dobrý den paní Marcelo, přímo tyto ohlasy nemáme a pokud náplasti na otěhotnění nějaký pozitivní vliv mají, je to zcela jistě způsobeno tím, že organismus je čistější. Přímý vliv na otěhotnění náplasti nemají.
Dobrý den paní Dano
(před 9 lety)
adresa je: Medialcom Czech s.r.o. Markova 651 74401 Frenštát pod Radhoštěm
Dobrý den pane Jarku
(před 9 lety)
Teoreticky se náplasti mohou používat kdykoliv, nicméně z praktického hlediska to není příliš vhodné, jelikož náplast se při aktivnějším pohybu neudrží na místě. Navíc chůze s náplastmi nebude příliš pohodlná.
Jarek
(před 9 lety)
Dobý večer. Jak poznám účinek náplasti a její vyčerpání ? Děkuji.
Jarek
(před 9 lety)
Děkuji za odpověď.
Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu a vyjářit tak svůj názor na nabídku, učiňte tak prosím na naší stránce na Facebooku nebo nám zašlete email na adresu info@chcislevuzadarmo.cz