ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Diskuze k nabídce: Zvažujete omlazení Vašeho obličeje? Váháte mezi botulotoxinem, dermálními výplněmi a jinými metodami? Jen za 270 Kč (místo 900 Kč) Vám jediné pracoviště v Evropě zpracuje možnosti Vašeho omlazení a stanoví rozumné očekávání pomocí počítačové simulace.

Hanka
(před 9 lety)
Přeji hezký den a mám dotaz.Toto pracoviště je pouze v Plzni? Děkuji.
Dagmar
(před 9 lety)
Dobrý den,chtěla bych se zeptat.Je nutná osobní konzultace nebo dotazník a následující probíhá přes emaily.Jsou tato pracoviště i v jižních čechách?Děkuji za odpověď.
Kveta
(před 9 lety)
Dobrý den ,mám podobný dotaz je toto také ve východočeském kraji?děkuji za odpověď
Dr. Petr Hora - Laboratoires FILORGA
(před 9 lety)
Pro Hanku: Dobrý den, děkuji za dotaz. Pracoviště provádějící E-konzultaci je pouze v Plzni. Vše je však možné provést on-line. Následně je možné doporučit Vám nejbližší kliniku či ordinaci v ČR a SR, která používá produkty FILORGA. Dr. Hora.
Dr. Petr Hora - Laboratoires FILORGA
(před 9 lety)
Pro Dagmaru: Děkuji Vám za Vaši otázku. E-konzultaci je možné provést jak on-line (přes web s případným doplněním e-mailem či telefonem), tak i při osobní konzultaci. E-konzultaci realizuje naše plzeňské pracoviště. V jižních Čechách se následněte můžete nechat s produkty FILORGA ošetřit v Institutu lékařské kosmetiky, www.ilk.cz. Dr. Hora.
Dr. Petr Hora - Laboratoires FILORGA
(před 9 lety)
Pro Květu: Dobrý den, děkuji. Část zodpovězena v předchozí otázce. Ve východních Čechách spolupracujeme s několika pracovišti - například VÝCHODOČESKÉ LASEROVÉ CENTRUM v Pardubicích, Klinika EDH v Hradci Králové nebo s Dr. FINSTERLOVOU v Čáslavi, www.dermatolog.cz. Po zpracování E-KONZULTACE Vám rádi detailně poradíme. Dr. Hora.
Alena
(před 9 lety)
Zdravím. Chci Vás poprosit, co všehno obsahuje E-KONZULTACE ? Na počítačové simulaci jsou jen výřeźy ? Děkuji.
Marie
(před 9 lety)
Dobrý den, zajímalo by mě, zda v Ostravě nebo v jeho nejbližších okolí se nachází klinika, která používá produkty FILORGA? Děkuji
Dr. Petr hora - Laboratoires FILORGA
(před 9 lety)
Dobrý den, při zakoupení e-konzultace získáte osobní počítačovou simulaci rejuvenace obličeje, personalizované doporučení lékaře, doporučení dermokosmetiky se zvláštním ohledem na odstranění pigmentových skvrn, rehydrataci a péči o oční okolí a nejbližšího pracoviště. Simulace zahrnuje snímky celého obličeje. Dr. Hora.
Dr. Petr Hora - Laboratoires FILORGA
(před 9 lety)
Pro Marii: Dobré odpoledne, děkujeme za otázku. V Ostravě používá produkty Laboratoires FILORGA například MUDr. Eva Mlynářová, www.kozni.eu. Kontaktujte nás v případě Vašeho zájmu e-mailem či telefonicky, rádi další lékaře upřesníme. Dr. Hora.
Zdeňka
(před 9 lety)
Prosím o informaci, zda je nějaké pracoviště také v Přiíbrami nebo okolí. Děkuji.
Dr. Petr Hora - Laboratoires FILORGA
(před 9 lety)
Dobrý den, bohužel v Příbrami partnerské pracoviště nemáme. Nejbližší je naše plzeňské referenční pracoviště MEDICAL BEAUTY nebo vybraná pracoviště v Praze. Dr. Hora.
Veronika
(před 9 lety)
Zdravím, které známky stárnutí umíte vlastně vyřešit ? díky, Veru.
Dr. Petr Hora - Laboratoires FILORGA
(před 9 lety)
Dobrý den, Filorga je zaměřena na: Statické vrásky, jež vznikají ztrátou mechanických vlastností měkkých tkání v závislosti na úbytku kolagenu a elastinu, dynamické vrásky, ty jsou způsobeny opakovaným tahem mimických svalů, ptózu-ta je důsledkem ztenčením kůže a ztrátou elasticity a přeměnou podpůrných tkání – svalů a chrupavek a kvalitu pleti -kombinace nažloutlé pleti, tmavých pigmentových skvrn, stařeckých skvrn a „scvrklé“ kůže.
Františka
(před 9 lety)
Dobrý večer, čím se Filorga liší od ostatních firem ? Myslim třeba Juvederm či Restylajn. Děkuji. F.
Dr. Petr Hora - Laboratoires FILORGA
(před 9 lety)
Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Laboratoires FILORGA, Paris umožňuje omlazení obličeje pomocí látek tělu vlastních – pomocí kyseliny hyaluronové, glycerolu, ovocných kyselin, vitaminů, minerálů, nukleových kyselin a dalších látek. Cílem je především prevence, nikoliv pouhé odstraňování známek stárnutí. Dr. Hora.
Majda
(před 9 lety)
Zdravím, kolik stojí omlazení pomocí Vašeho hydroliftingu? M.
Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu a vyjářit tak svůj názor na nabídku, učiňte tak prosím na naší stránce na Facebooku nebo nám zašlete email na adresu info@chcislevuzadarmo.cz