ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Diskuze k nabídce: 25minutový trénink cvičení na Power Plate včetně trenéra! Ještě jste nikdy nevyzkoušeli cvičení na originálním Power Plate? Tuto možnost i S TRENÉREM máte nyní za pouhých 84 Kč v Power Plate Studiu MEDICAL BEAUTY v Plzni. Běžná cena individuálního cvičení s trenérem je 420 Kč.

Martina
(před 9 lety)
Zajímavé negativní komentáře se tu mažou, ale faktem je, že když jsem tam byla byl tento test zcela zdarma :-)
Petr, Power Plate Studio Plzeň
(před 9 lety)
Dobrý den, Martino, děkujeme za Vaši připomínku. Nabízený úvodní trénink se neshoduje s testem procedury. Prosíme Vás, abyste nepsala anonymně. Anonymní a nepravdivé příspěvky budou skutečně mazány. Děkuji za pochopení. Petr, Power Plate Studio Plzeň.
Hana
(před 9 lety)
Dobrý den, lze koupit jen 1 voucher na osobu, další návštěva vyjde na kolik? Díky
Petr, Power Plate Studio Plzeň
(před 9 lety)
Děkuji Vám za důležitou otázku. Cena individuálního cvičení bez trenéra je 120 Kč, skupinového cvičení s trenérem 220 Kč (cvičí se na 4 strojích Power Plate pro5) a individuálního cvičení s trenérem 420 Kč. Se zakoupením předplatného se cena dále zvýhodňuje - 5% BONUS při nákupu kreditu nad 1000 Kč a 10% nad 2000 Kč. Hezký den, Petr, Power Plate Studio Plzeň.
Karolína
(před 9 lety)
Dobrý den, jsem 3 měsíce po porodu císařským řezem. Kdy mohu začít chodit cvičit na power plate? Děkuji. Karolína.
Petr, Power Plate Studio Plzeň
(před 9 lety)
Děkuji za dotaz. Cvičení na Power Platu je možné po ukončení šestinedělí - ve Vašem případě můžete začít okamžitě. Těšíme se na Vaši návštěvu. Petr, Power Plate Studio Plzeň.
Vendula Salzmanová
(před 9 lety)
Dobrý den,chci se zeptat po tomto cvičení se dá zhubnout? Nerostou po tomto cvičení svaly? Potřebuji jen spevnit postavu a zhubnout děkuji
Petr, Power Plate Studio Plzeň
(před 9 lety)
Dobré odpoledne, děkujeme moc za otázku. Trénink na Power Plate splňuje Vaše požadavky - je ideální pro zpevnění postavy a následné zhubnutí. Účelem úvodní konzultace s trenérem je mimo jiné zjištění Vašich cílů a přizpůsobení tréninku. Petr, Power Plate Studio Plzeň.
Martina
(před 9 lety)
Dobrý den, Petře, pokud se tedy neshoduje s testem procedury(jak nazíváte tu free verzi), proč porovnáváte jednotlivé ošetření (Powerplate individuální s trenérem), které obsahuje 30-40minutové cvičení, včetně masáže,vody a ručníku s touto osekanou verzí (25min komplet včetně vysvětlení atp) a chlubíte se slevou z plné služby ? Nepřijde Vám to jako klamavá reklama? Buďte prosím upřímný... Děkuji za Vaši vstřícnou odpověď. Martina ČDS
Petr, Power Plate Studio Plzeň
(před 9 lety)
Dobré ráno, Martino, děkuji za Vaši připomínku. Váš názor vyplývá z Vaší naprosté neinformovanosti o rozsahu a formě této aktuální nabídky. Velice Vás prosím o přímý telefonický či e-mailový kontakt. Toto fórum skutečně neslouží k řešení anonymních komentářů. MUDr.Petr Hora, MBA, Power Plate Studio Plzeň. Telefon: 777334007, E-mail:petr.hora@medicalbeauty.cz.
Karolína
(před 9 lety)
Dobré ráno, ráda bych se zeptala, zda-li mohu na powerplejtu cvičit s periferní neuropatií po lymské borelióze ? Ráda bych si koupila tento úvodní trénink a začala ... Díky. K.
Petr, Power Plate Studio Plzeň
(před 9 lety)
Karolíno, děkuji za Váš zajímavý dotaz. Power Plate výrazně zvyšuje během cvičení prokrvení periferních partií a zapojuje všechny svalové skupiny. Tyto faktory pomáhají ke skvělé rehabilitaci periferních nervových onemocnění včetně neuroboreliózy. Přijďte vyzkoušet ! Petr, Power Plate Studio Plzeň
Jitka
(před 9 lety)
Dobré ráno, chtěla bych rychle zhubnout do svatby 17.9.2011. Pomůže mi s tím Power Plate ? Děkuji, Jitka.
Petr, Power Plate Studio Plzeň
(před 9 lety)
Dobré ráno, s hubnutím a vytvarováním postavy Vám rádi pomůžeme. Těšíme se na Vaši návštěvu. Petr.
Jarka
(před 9 lety)
Dobrý večer, jsem půl roku po operaci kolene - vazy a menisky. Ráda bych začala se sportem. Pomůže mi Power Plate ? Dík. Jaroslava.
Petr, Power Plate Studio Plzeň
(před 9 lety)
Dobrý den, Jarko, Power Plate patří mezi osvědčené metody rehabilitace po OP a úrazech kolene. Na Power Platu trénují i významné fotbalové týmy, například Manchester United, s cílem posílit a rehabilitovat nejvíce zatížený kloub - koleno. Petr.
Milan, fanda Viktoria Plzeň
(před 9 lety)
Dobré odpoledne, vše o Power Plate jsem si prostudoval. Cvičí na něm nějakej známej fotbalovej tým? Děkuji, M.
Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu a vyjářit tak svůj názor na nabídku, učiňte tak prosím na naší stránce na Facebooku nebo nám zašlete email na adresu info@chcislevuzadarmo.cz