ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Diskuze k nabídce: Jen 892 Kč (místo 2230 Kč) včetně poštovného za krém předního evropského výrobce Laboratoires FILORGA Paris pro ošetření hyperpigmentací a zesvětlení pleti. Zároveň můžete využít i 25% slevu na sérii 3 – 5 procedur na odstranění pigmentových skvrn.

Martina
(před 9 lety)
V čem spočívají procedury na odstranění pigmentových skvrn ?
pavlinka
(před 9 lety)
Ach jo... proc nedate na ukazku skutecne fotografie, ale pouze upravene? Takhle to akorat vypada, ze vyrobek nefunguje a musite si pomoct PC.. Mne pigmentace dost trapi a ted nevim, zda verit vyrobku nebo ne..
Dr. Petr Hora - Laboratoires FILORGA
(před 9 lety)
Pro Martinu: Základem procedur je chemický peeling od FILORGy GLYKOPEEL.Peeling má 4 mechanismy účinkování:1. Exfoliaci, 2. Stimulaci novotvorby kolagenu, 3. Protizánětlivý a konečně 4. Korekci povrchových pigmentových skvrn. Na ošetření peelingem navazuje péče s aktivním vitaminem C, depigmentačním krémem a ochranou proti slunci. Ideální je synergie s domácí péčí v podobě právě nabízeného krému.
Dr. Petr Hora - Laboratoires FILORGA
(před 9 lety)
Pro Pavlínku: Děkujeme za Váš komentář. V prezentaci produktu využíváme FILORGOU a MEDICAL BEAUTY vyvinutý software projektu E-KONZULTACE, který velmi věrně simuluje efekt kosmetických a lékařských procedur prováděných s produkty FILORGA. Pokud Vás pigmentové skvrny trápí, doporučujeme Vám osobní estetickou analýzu lékařem MEDICAL BEAUTY – Kliniky estetiky a medicíny proti stárnutí Plzeň, který zvolí nejvhodnější postup právě pro Vás.
Klára
(před 9 lety)
Ošetření (sérii 5 peelinků) v medical beauty jsem absolvovala na jaře. Od tý doby používám tento krém a polyrevitalizační sérum a musim říct, že pigmentových skvrn výrazně ubylo a pleť se mi vyhladila.
Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu a vyjářit tak svůj názor na nabídku, učiňte tak prosím na naší stránce na Facebooku nebo nám zašlete email na adresu info@chcislevuzadarmo.cz