ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Diskuze k nabídce: Jen 99 Kč za Breussovu masáž v masážním studiu Hanky Körnerové v Chrástu u Plzně. Přijďte na masáž, která je klíčem k řešení problémů v oblasti kříže a beder nebo řešení vad páteře a ušetřete 60%.

Zdeňka
(před 9 lety)
Je tato masáž vhodná pro kojící ženy? Předem děkuji za odpověď!
mirka
(před 9 lety)
Mám migrény.Pomuže mi tato masáž.Děkuji
Jana
(před 9 lety)
Také mě zajímá, zda je tato masáž vhodná pro člověka trpícího migrénami. Děkuji za odpověď.
Hana Körnerová
(před 9 lety)
Dobrý den, ohledně migrény - není vhodné všeobecně masírovat člověka kdy je migréna v prvopočátku, neboť po masáži by se vám to zhoršilo mnohem víc. Každopádně není problém tuto masáž provádět když klient trpí migrénami - můžeme se také podívat na to, v čem je širší problém.
Hana Körnerová
(před 9 lety)
Masáž je vhodná i pro kojící ženy. Není vhodná pro těhotné a šestinedělí.
Zuzka
(před 9 lety)
Dobrý den, pomáhá tato masáž na zvýšení pohyblivosti beder? A při bederní lordóze? Děkuji za odpověď.
Mija
(před 9 lety)
Dobrý den , je možno zakoupit dva vouchery a mít masáž hodinovou?
Zuzana
(před 9 lety)
Dobrý deň, priateľ má neliečenú skoliózu chrbtice a k tomu ešte sedavé zamestnanie. Ako často treba masáž opakovať, aby sa dostavili nejaké výsledky? Možeme na masáž prísť vo dvojici? Ďakujem za odpoveď.
Hana Körnerová
(před 9 lety)
Dobrý den, tato masáž pomáhá na uvolnění páteře a obratlů, tedy i na pohyblivost bederní oblasti. Masáž pomáhá při hyperkyfoze (kulatá zadá - tedy zvětšena hrudní kyfoza), a zároveň na zvětšenou lordozu - tedy zvětšena lordoza v bederní oblasti). Vhodna je i na léčbu skoliozy obou typu c
Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu a vyjářit tak svůj názor na nabídku, učiňte tak prosím na naší stránce na Facebooku nebo nám zašlete email na adresu info@chcislevuzadarmo.cz