ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Diskuze k nabídce: Jen 129 Kč za nadupanou VENKOVNÍ MOTOKÁROVOU JÍZDU na letišti ve Lhotě u Plzně. Přijďte si zazávodit na nejdelší motokárovou trať v ČR s profesionální časomírou a ukažte kamarádům, rodině nebo kolegům z práce, kdo je nejlepší!

Martina
(před 8 lety)
Může motokáru řídit i 6ti leté dítě?
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 8 lety)
Martino, šestileté dítě je na motokáru ještě malé.
Tereza
(před 8 lety)
Dobrý den, chci se zeptat zda poukaz jde uplatnit i na buggy? Lákalo by nás to víc. Děkuji
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 8 lety)
Pěkný den, Terezo, voucher je pouze na motokáry.
Milena
(před 8 lety)
Dobrý den,ráda bych se informovala,jak voucher použiji.Vytisknu si ho tak jak mi přijde na mail na obyč.tiskárně a ten pak předložím na místě místo placení?Když bych chtěla 4 vouchery pro celou rodinu,budu mít 4ks,nebo 1ks pro všechny osoby?Děkuji za odpověď.
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 8 lety)
Dobrý den, Mileno, voucher si vytisknete na Vaší tiskárně a poté se jím prokážete u obsluhy. Vouchery budete mít samostatně, jeden voucher = jedna jízda. Užijte si to, stojí to za to:-)
Líba
(před 8 lety)
Dobrý den, včera jsem zaplatila tento zážitek a ještě mi nepřišel voucher.Děkuji za odpověď.
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 8 lety)
Dobrý den, Líbo. pokud jste platila bankovním převodem, převod může chvilku trvat. Pokud voucher zítra nedorazí, napište nám na info@chcislevuzadarmo.cz a zjistíme, kde je problém.
Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu a vyjářit tak svůj názor na nabídku, učiňte tak prosím na naší stránce na Facebooku nebo nám zašlete email na adresu info@chcislevuzadarmo.cz