ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Diskuze k nabídce: Jen 229 Kč za LUXUSNÍ NÁUŠNICE, bohatě zdobené krystaly, které září jako pravé diamanty! Na večírku, na plese, v práci či na návštěvě u kamarádů zazáříte jako skutečná hvězda!

Marika
(před 6 lety)
Dobrý den, můžete mi prosím sdělit, jak mám uplatnit voucher? Náušnice nejsou v seznamu zboží pro objednání. Děkuji.
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 6 lety)
Dobrý den, Mariko, stačí v objednávkovém formuláři zvolit Náušnice Pyramida, případně nás prosím kontaktujte na podpora@chcislevuzadarmo.cz. Děkujeme.
Veronika
(před 6 lety)
Dobrý den, dne 20.3.2014 jsem uplatnila voucher na naušnice pyramida a dosud jsem je neobdržela. Kdy mohu očekávat jejich dodání?
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 6 lety)
Dobrý den, Veroniko, Vaše objednávka bude vyexpedována během příštího týdne, děkujeme a omlouváme se za toto opoždění.
Lenka
(před 6 lety)
Dobrý den, 28.03.2014 jsem uplatnila voucher na náušnice pyramida, ale dosud mi nepřišly. Kdy je můžu očekávat?
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 6 lety)
Dobrý den, Lenko, zásilka Vám byla vyexpedována 8.4.2014. Kontaktujte nás prosím na podpora@chcislevuzadarmo.cz pro více informací. Děkujeme.
Jiřina
(před 6 lety)
Dobrý den naušnice jsem objednala27.5 a peníze jste přijali 29.5 ale zboží nemám. Kdy mohu zboží očekávat? Kde nastala chyba?
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 6 lety)
Dobrý den, Jiřino, pravděpodobně to bude tím, že jste nevyplnila náš objednávkový formulář, neznáme tak Vaší adresu. Navštivte prosím www.chcislevuzadarmo.cz/objednavka. Děkujeme.
Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu a vyjářit tak svůj názor na nabídku, učiňte tak prosím na naší stránce na Facebooku nebo nám zašlete email na adresu info@chcislevuzadarmo.cz