ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Diskuze k nabídce: Jen 245 Kč za EasyCap video grabber. Máte doma videokazety nebo analogovou kameru a rádi byste své nahrávky převedli do digitální podoby počítače? Snadná pomoc s 51% slevou a DOPRAVOU ZDARMA!

Vladimír PETER
(před 7 lety)
Dobrý deň, mám záujem kúpiť EasyCap video grabber, ale neviem, či dodávate aj na Slovensko. A ak ano, potom koľko by som platil EUR za tovar + balné + poštovné? Ďakujem a prajem pekný deň... V. Peter
anton masiarcin
(před 7 lety)
mam zaujem len neviem ci to posielate aj na slovensko. dakujem.
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 7 lety)
Dobrý den, zaslání na Slovensko je možné, ale je potřeba počítat s dodací lhůtou 2 - 3 týdny. I na Slovensko platí doprava zdarma. Děkujeme.
Dalibor Škoda
(před 7 lety)
Dobrý den,je součástí dodávky návod a přiložené instalační CD v českém jazyce ?
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 7 lety)
Dobrý den, Dalibore, český návod je součástí, software na CD je v angličtině, ale převod je s převodníkem poměrně jednoduchá záležitost pro zdatnějšího uživatele PC.
Jan Polák
(před 7 lety)
Dobrý den, určitě je to dobrá věcička ale jak připojit k videu kde mám výstup jen scart? :o(
Kotek Karel
(před 6 lety)
3,1,jsem zaslal platbu na zboží.Do dnes stále čekám na dodání.Kotek
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 6 lety)
Dobrý den, Karle, zatím jste nevyplnil objednávkový formulář na www.chcislevuzadarmo.cz/objednavka, nevíme tedy, kam můžeme zboží odeslat. Děkujeme.
MIchal
(před 6 lety)
Dobrý den. EasyCap mám doma cca měsíc,ale nedaří se mi spojit kamera s PC. Návod jsem k tomu nedostal! Můžete mi poslat kvalitní návod v češtině na e-mail?
Iva
(před 6 lety)
Dobrý den, mám windows 8, jde do tedy do max. windows 7 a mně to nepůjde? viz detail výše...Nejsem PC odborník a bez návoduto nezapojím. Je instalace pro lajky či profesionály? Děkuji
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 6 lety)
Dobrý den, Ivo, instalace je jednoduchá, ale převodník se nám zkušebně nepodařilo na Windows 8 nainstalovat. Klidně objednejte a vyzkoušejte, zboží je možné bez problémů do 14 dnů vrátit případně zpět. Děkujeme.
Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu a vyjářit tak svůj názor na nabídku, učiňte tak prosím na naší stránce na Facebooku nebo nám zašlete email na adresu info@chcislevuzadarmo.cz