ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Diskuze k nabídce: Možnost plného proplacení od VZP! Jen 166 Kč za HODINOVOU masáž zad, krku a šíje v centru Plzně. Příjemné uvolnění a navíc něco pro zdraví - dárek k jakékoli příležitosti a se skvělou 70% slevou!

Petr
(před 6 lety)
dobrý den, koukám po Vaší nabídce,pokud bych koupil rodičům (tj. 2 vouchery) je možnost,aby absolvovaly masáž společně na ráz? děkuji za informace
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 6 lety)
Dobrý den, Petře, masáž Vaši rodiče můoou absolvovat společně, domluvte se při rezervaci termínu. Děkujeme.
Katka
(před 6 lety)
Tuhle masáž jsem absolvovala a už bych na ní nešla. Nebyl tam vůbec klid, byla jsem jen za krátkým závěsem a kolem pořád někdo chodil a trvala pouze 30 minut, celou první půlhodinu jsem jenom ležela v zábalu, který měl trvat 10 minut. Nikdy více!
Hanka
(před 6 lety)
Souhlasím s Vámi, Katko. Mašáž byla ve velmi nehygienickém prostředí a zcela neprofesionální. Nevěřím, že paní měla certifikovaný kurz. Nedoporučuji!!
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 6 lety)
Dobrý den, dámy, osobně jsem masáž absolvoval například s totálně zablokovaným krkem a po dvou masážích bylo vše v pořádku. Hledáte-li nablýskané wellness prostředí pro masáž, zkuste jiné nabídky. Tato nabídka je určena pro ty, kdo hledají účinnou masáž za rozumnou cenu,
Petra
(před 6 lety)
Také jsem masáž absolvovala a nejsem vůbec náročná, ale nevím, zda je úplně v pořádku už jen to, že je v jedné místnosti toaleta, z které přímo koukáte na nedojeděné obědy masérek a jediné, co Vás napadá, kdy že si je přijdou dojíst?! Je to už rok, ale opravdu nezapomenutelný zážitek. Za tu dobu se mohlo ale lecos změnit k lepšímu, to nepopírám.
Hanka
(před 6 lety)
Osobně nejsem náročná, ale základní hygienické podmínky jsou důležité! Koberec na WC?? Viděla to hygiena?? Nepopírám, že dnes lze koupit úplně vše. Mám problémy s křížovou oblastí a paní masérka mi tyto partie ani nepromasírovala. Zato jsem ležela 35 minut v zábalu. 25 minut másáže pak odpovídá ceně.
Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu a vyjářit tak svůj názor na nabídku, učiňte tak prosím na naší stránce na Facebooku nebo nám zašlete email na adresu info@chcislevuzadarmo.cz