ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Diskuze k nabídce: Špičkový ČTYŘJÁDROVÝ smartphone s HD 4.5 retina displejem, 13MPx foťákem, na 2 SIM karty, novým Androidem a s českým ovládáním! Vysoká kvalita a bezkonkurenční cena, která Vás dostane. Cubot GT99 - dárek pod stromeček jak vyšitý!

Veronika
(před 7 lety)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdo je prodejce, resp. s kým se řeší případná reklamace telefonu? Děkuji.
Auerová Monika
(před 7 lety)
Dobrý den, taky by mě zajímalo kde uplatnit reklamaci. Děkuji za odpověď
Radim
(před 7 lety)
Dobrý den, mě by zajímala délka záruky, způsob uplatnění reklamace a vůbec kdo telefon prodává - prodejce/výrobce?
Veronika
(před 7 lety)
No, tak to vypadá, že telefon je velmi ´solidní´nabídka, vzhledem k tomu, že na položené dotazy není schopen nikdo reagovat... čekám už pátým dnem a nic... :o(
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 7 lety)
Dobrý den, Veroniko, Moniko i Radime, Prodejce je náš slevový portál a délka záruky je klasicky 2 roky.
Veronika
(před 7 lety)
Děkuji za odpověď. Takže pokud to chápu správně, tak jákekoliv problémy s telefonem v záruční době se řeší přímo s vámi?
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 7 lety)
Dobrý den, Veroniko, přesně tak. Děkujeme.
irena
(před 7 lety)
Dobry den,ja sem se chtela zeptat na dodaci dobu,sice je to tam napsane dva tri tidny to sem pochopila ale vubec mi neprislo nic na mejl ze sem odeslala objednavku a to us je deset dni co sem ji posilala.Dik za odpoved
Veronika
(před 7 lety)
Dobrý večer, měla bych už opravdu poslední dotaz. Je k telefonu dodán i český návod k použití? Děkuji.
Pavel Lehký
(před 7 lety)
Dobrý den, jaké typy baterie jsou použity v tomto smartphone a lze je u nás sehnat? Nerad bych jednou zjistil, že baterie je už nepoužitelná a novou neseženu.
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 7 lety)
Dobrý den, Ireno, Vaše objednávka je v pořádku. Aktuálně čekáme na další zásilku od výrobce, která je na cestě k nám. Ihned poté Vám bude telefon doručen. Děkujeme.
ChciSlevuZadarmo.cz
(před 7 lety)
Dobrý den, Veroniko, všechny Android zařízení jsou na ovládání prakticky stejné a návod v češtině Vám na něj určitě můžeme zaslat. Děkujeme.
Irena Pelikovská
(před 6 lety)
DOBRY DEN JE TU NĚKDO S TĚCH 30 KDO UŽ TELEFON MÁ...JSEM ŽENA NA MATERSKÉ A MÁM STRACH O PENIZE ,MOC DĚKUJI ZA ODPOVEDED
Petr
(před 6 lety)
Telefon mi dorazil v pondělí. Oproti mému staršímu HTC je to neskutečná rychlost, krásně plynulé ovládání. Telefon má češtinu, Google market i navigaci, stačilo jen vložit baterii a zapnout. Díky za obchod.
Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu a vyjářit tak svůj názor na nabídku, učiňte tak prosím na naší stránce na Facebooku nebo nám zašlete email na adresu info@chcislevuzadarmo.cz